Haberler.com

Ölü Ozanlar Derneği tiyatro sahnesinde

Unutulmaz film Ölü Ozanlar Derneği tiyatro sahnesine taşınıyor.Tiyatro Kedi tarafından sahneye konulan oyunda Robin Williams'ın canlandırdığı edebiyatöğretmeni John Keating karakterine usta oyuncu Can Gürzap hayat veriyor. Şu sıra son hazırlıkları yapılan oyun, prömiyerini 4 Nisan'da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde yapacak

Akademi ödüllü Ölü Ozanlar Derneği filmi Tiyatro Kedi tarafından tiyatro sahnesine taşınıyor. Edebiyat öğretmeni John Keating'in çok disiplinli bir erkek okuluna atanmasını ve burada öğrencilerini şiirin bambaşka dünyasıyla tanıştırmasını, onların dünyaya farklı açılardan bakmalarını sağlamasını anlatan filmde Robin Williams'ın oynadığı Jonh Keating karakterine usta sanatçı Can Gürzap hayat veriyor. Prömiyerini 4 Nisan'da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde yapacak oyunun provaları yine Trump AVM sahnesinde son hızıyla devam ediyor.

 

Provalara devam…

Trump Alışveriş Merkezi'nde prova molasında objektiflere takılan Can Gürzap ve oyunun yönetmeni Hakan Altıner, büyük bir keyif ve heyecanla provalara devam ettiklerini belirtti. Ölü Ozanlar Derneği'nin kült bir film olduğunu, oyununu da en iyi şekilde sahneye yansıtmaya çalışacaklarını Gürzap ve Altıner, "Çok genç ve kalabalık bir ekiple çalışıyoruz. Çok iyi bir oyun geliyor. Herkesi 4 Nisan'da Trump sahnesindeki ilk gösterime bekliyoruz" diye konuştu.

 

www.haberler.com/olu-ozanlar-dernegi-tiyatro-sahnesinde-8255900-haberi/